Un nou drum către Odessa, un nou ajutor destinat orfelinatelor pentru copii cu probleme psihice
Suntem aici sa va ajutam!
Un nou drum către Odessa, un nou ajutor destinat orfelinatelor pentru copii cu probleme psihice. Alături de partenerii noștri de nădejde Round Table 12 Galati și Asociația Banca Regională pentru Alimente Galați am reușit transportam peste 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ Kg de produse alimentare, haine de vara, produse de igiena, pături, dulciuri și medicamente. De asemenea am reușit sa le ducem și 100 de rucsaci, care vor fi folosiți în cazul în care copiii vor trebui evacuați de urgență, în cazul unui bombardament. .
Mulțumiri multe tuturor celor implicați într-un mod sau altul. Fiecare ajutor primit face o diferență majora în viata cel in nevoie.
Daca doriți sa va alăturați eforturilor noastre și sa contribuiți la campaniile noapte umanitare , va punem la dispoziție contul asociației :
RO04 INGB 0000 9999 1213 3405 Deschis la ING BANK BENEFICIAR
Asociatia Voluntarilor Galateni.
Revolut : 0757572533
PayPal :cristimaxims@gmail.com
Puteți redirecționa pana la 20% din impozitul companiei către Asociația noastră.
Va mulțumim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *